سرعت خرید را لمس کنید

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

 

فروشگاه اینترنتی پارساکم با شرایط ارسال سریع‌ و پرداخت در محل، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است.

سفارش های زیر 100 هزار تومان در تهران فقط به وسیله پست پیشتاز ارسال میگردد. برای سفارش های بالای 100 هزار تومان در تهران علاوه بر امکان انتخاب پیک موتوری امکان انتخاب پست پیشتاز نیز فراهم میباشد. پست پیشتاز برای سفارش‌های بالای سه میلیون تومان به صورت رایگان و سفارش های زیر سه میلیون تومان به صورت انتخابی در نظر گرفته شده است. در صورت درخواست مشتری سفارش‌های با آدرس تحویل در این شهرها نیز می‌‏توانند با پست پیشتاز ارسال شوند.

تهران:

سفارش‌ها در شهر تهران در صورت آماده بودن کالا در انبار در همان روز سفارش و طی حداکثر 2 ساعت تحویل داده خواهد شد. همچنین امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته وجود دارد. سفارش های بالای 3 میلیون تومان شامل ارسال رایگان توسط شرکت پست هستند. ساکنین شهر تهران در مناطق 1 تا 22 برای دریافت فوری کالا میتوانند گزینه ارسال توسط پیک موتوری را انتخاب نموده و سفارش را در همان روز تحویل بگیرند. هزینه ارسال توسط پیک موتوری در شهر تهران متفاوت میباشد و بر اساس مسافت تعیین میگردد.

سایر شهرها:

پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت کاری است. سفارش های بالای 3 میلیون تومان شامل ارسال رایگان توسط شرکت پست هستند.

  • هزینه ارسال برای شهرهای تحت پوشش پست پیشتاز، 35000 تومان است.
  • هزینه ارسال توسط شرکت تیپاکس پسکرایه میشود و درب منزل از مشتری دریافت میگردد.
  • ارسال با باربری فرودگاه برای شهرهای دارای فرودگاه امکان پذیر است. لازم به ذکر است که سفارش باید از انبار فرودگاه و با ارایه کارت ملی تحویل گرفته شود.
  • ارسال توسط باربری پایانه های مسافربری برای مشتریان خارج از تهران مهیا میباشد و همانند مورد بالا باید با ارایه کارت ملی از انیار ترمینال مسافربری تحویل گرفته شود.
  • اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.
  • لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

–  تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

http://tracking.post.ir