21 محصول
مرتب‌سازی:

کتاب آموزش عکاسی و راهنمای دوربین

کتاب دوربین عکاسی و آموزش دوربین عکاسی | آموزش عکاسی و دوربین

تقریبا اکثر دفترچه‌های راهنمایی که هنگام خرید با دوربین عرضه می‌شوند به زبان انگلیسی هستند و شاید برخی از عکاسان و مشتریان گرامی را درگیر خود کنند. پارساکم دفترچه‌های راهنمای ترجمه شده به زبان فارسی برای کار با انواع دوربین‌ها تهیه و تدوین کرده و در اختیار کاربران قرار داده و با تهیه‌ی این دفترچه ها می‌توانید بدون ایجاد خطا یا صدمه به دوربین، به راحتی با آن‌ها کار کنید.

این دفترچه‌ها شامل توضیحاتی درباره‌ی مقدمات کار با دوربین،‌ کاربرد دکمه‌ها، تنظیم و عملکرد هر یک از آن‌ها و تمامی توضیحات منو و کاربرد هر گزینه می‌شود. در این کتابهای راهنما نکاتی که هر عکاسی ممکن است جویای دانستنش باشد، درج شده است. حتی در بخش ابتدایی کتاب‌ها، بخشی به نام “آنچه‌ که به دنبالش می‌گردید” قرار دارد تا بدون گشت و گزار زیاد در کل کتاب، به راحتی بخشی که احتمال زیاد به دنبالش هستید را پیدا کرده و سریعا به پاسخ سوالات خود برسید.

سوالات متداول

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد. (جهت ویرایش این قسمت به پیکربندی پوسته > تب متفرقه > سوالات متداول مراجعه نمایید.)