140 محصول
مرتب‌سازی:

بند و آویز دوربین

بند دوربین عکاسی

انواع بند های  دوربین عکاسی شامل بند های مچی ، کمری و بند هایی که قابلیت نصب دو دوربین همزمان را به عکاس می دهند ، بند دوربین عکاسی طرح دار مانند بند دوربین ترنگ که به صورت آویزی و همچنین بندهای مچی پاراکورد که با قابلیت قرار گرفتن دوربین در مچ دست امنیت بالایی را برایتان فراهم میکند.

بند دوربین ترنگ

در انتخاب بند دوربین باید به کیفیت دوخت و حداکثر تحمل وزن آن دقت کنید . بند دوربین نباید زیاد پهن و یا زیاد باریک باشد تا هنگام استفاده به گردن فشار بیشتری وارد کند. بند دوربین یک وسیله ی مصرفی است ، در نتیجه باید پارچه استفاده شده از آن کیفیت داشته باشد تا پس از مدتی تغییر رنگ و حالت ندهد .

غیر از بندهای مخصوص دوربین های DSLR ، بندهایی برای دوربین های اکشن کمرا ها هستند که برای کاریردهای مختلف ساخته شده اند. از جمله بند های نصب به سینه و نصب به سر که برای استفاده از این دوربین ها در فعالیت های ورزشی و پر تحرک بهینه شده اند.

بند پاراکورد مچی

این بند ها با قابلیت تنظیم سایز دور مچ قرار گرفته ، و امنیت بالایی برای دوربینتان فرام میکند.

سوالات متداول

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد. (جهت ویرایش این قسمت به پیکربندی پوسته > تب متفرقه > سوالات متداول مراجعه نمایید.)