نمایندگی کانن | پارساکم

 

فروشگاه پارساکم به عنوان نماینگی کانن ، تمام محصولات حود را با گارانتی اصلی (گارانتی ایده آل،گارانتی آفومار،گارانتی نورنگار،گارانتی بازتاب،گارانتی پارس الرمس) ارائه میکند.نمایندگی کانن،فروشگاه پارساکم در قبال فروش محصولات تا یک ماه به شما مهلت تست محصول ارائه شده را میدهد تا در صورت هرگونه ایراد کالا را مرجوع کرده و دوربین جدید تحویل بگبرید.برای خرید دوربین و یا دریافت قیمت محصولات کانن میتوانید با فروشگاه پارساکم،نمایندگی کانن تماس بگیرید.تمام محصولات ارائه شده در نمایندگی کانن با ضمانت اصل بودن و تضمین بهترین قیمت عرضه میگردد.مشتریان شهرستان هم میتوانند با مراجعه به بخش ارسال کالا از نحوه ارسال کالا توسط نمایندگی کانن مطلع شوند.

نمایندگی کانن

گارانتی ایده آل : در تصویر بالا نمونه برگه بیمه شرکت ایده آل و نمونه برگه گارانتی این شرکت را مشاهده میکنید.گارانتی مجموعه ایدا آل 24 ماه و بیمه نامه این شرکت 15 ماهه میباشد که از 4 کوپن برای تعمیرات و برگه مخصوص حریدار و برگه محصوص شرکت متشکل شده است.هزینه بیمه نامه شرکت کارآفرین که طرف قرارداد با ایده آل است 4 درصد هزینه دوربین میباشد.

گارانتی آفومار : دوربین های دیجیتال شرکت آفومار با هولوگرام مخصوص پلمپ شده است که با نگاه اول متوجه این گارنتی میشوید . دارای یکسال گارانتی و یکسال بیمه میباشد. قیمت دوربین های آفومار معمولا ثابت و بدون تخفیف ارائه میباشد.

دوربین های دیجیتال کانن موجود در بازار و نمایندگی کانن : دوربین عکاسی کانن EOS 5D Mark IV،دوربین دیجیتال EOS 6D با لنز 24-105 و بدنه،کانن EOS 7D Mark II با کیت لنز 18-135 اس تی ام و بدنه،دوربین عکاسی کانن EOS 70D با لنز 18-200 و بدنه،دوربین عکاسی کانن EOS 80D با لنز 18-135 یو اس ام،دوربین عکاسی کانن EOS 700D با لنز 18-55،دوربین عکاسی کانن EOS 1300D با لنز 18-55 با لرزشگیر،دوربین عکاسی کانن EOS 1200D با لنز 18-55 بدون لرزشگیر،دوربین عکاسی کانن EOS 760D،دوربین دیجیتال EOS 750D

نمایندگی کانن