نمایندگی نیکون | پارساکم

 

فروشگاه پارساکم به عنوان نمایندگی نیکون ، تمام محصولات خود را با گارانتی اصلی (گارانتی ایده آل،گارانتی نیکو نگرش،گارانتی نورنگار،گارانتی بازتاب) ارائه میکند.نمایندگی نیکون ، فروشگاه پارساکم در قبال فروش محصولات تا یک ماه به شما مهلت تست محصول ارائه شده را میدهد تا در صورت هرگونه ایراد کالا را مرجوع کرده و دوربین جدید تحویل بگبرید.با خرید دوربین از فروشگاه پارساکم از دو جلسه کلاس آموزشی رایگان بهره مند خواهید شد.برای خرید دوربین و یا دریافت قیمت محصولات نیکون میتوانید با فروشگاه پارساکم،نمایندگی نیکون تماس بگیرید.تمام محصولات ارائه شده در این نمایندگی با ضمانت اصل بودن و تضمین بهترین قیمت عرضه میگردد.مشتریان شهرستان هم میتوانند با مراجعه به بخش ارسال کالا از نحوه ارسال کالا توسط نمایندگی نیکون مطلع شوند.

نمایندگی دوربین های نیکون

گارانتی های معتبر در نمایندگی نیکون

گارانتی ایده آل : در تصویر بالا نمونه برگه بیمه شرکت ایده آل و نمونه برگه گارانتی این شرکت را مشاهده میکنید.گارانتی مجموعه ایدا آل ۲۴ ماه و بیمه نامه این شرکت ۱۵ ماهه میباشد که از ۴ کوپن برای تعمیرات و برگه مخصوص حریدار و برگه محصوص شرکت متشکل شده است.هزینه بیمه نامه شرکت کارآفرین که طرف قرارداد با ایده آل است ۴ درصد هزینه دوربین میباشد.

گارانتی نیکونگرش : دوربین های دیجیتال شرکت نیکونگرش با برچسب مخصوص پلمپ شده است که با نگاه اول متوجه این گارانتی میشوید . دارای یکسال گارانتی و یکسال بیمه میباشد. قیمت دوربین های نیکو نگرش معمولا ثابت و بدون تخفیف ارائه میگردد.

نمایندگی نیکون

دوربین های دیجیتال نیکون موجود در بازار و نمایندگی نیکون : دوربین عکاسی نیکون D810،دوربین دیجیتال D750 با لنز ۲۴-۱۲۰ و بدنه،نیکون D610 با کیت لنز ۲۴-۱۲۰ نانو کریستال و بدنه،دوربین عکاسی نیکون D7200 با لنز ۱۸-۱۴۰ و بدنه،دوربین عکاسی نیکون D7100 با لنز ۱۸-۱۰۵،دوربین عکاسی نیکون D5500 با لنز ۱۸-۵۵،دوربین عکاسی نیکون D5300 با لنز ۱۸-۵۵ ای اف پی با لرزشگیر،دوربین عکاسی نیکون D3400 با لنز ۱۸-۵۵ AFP،دوربین عکاسی نیکون Coolpix P900،دوربین دیجیتال D3300

نمایندگی رسمی نیکون